Baltijos šalys gausiai pristatomos parodoje HANNOVER MESSE 2019

01.04.2019. „Keletas lankytojų grupių, bendrų stendų ir pavienių dalyvių iš Baltijos šalių  – taip Baltijos šalys, kaip patikimas ir į ateitį orientuotas pramonės regionas, prisistato tarptautinei auditorijai šiandien prasidėjusioje  pasaulinėje pramonės, automatizavimo ir inovatyvių technologijų parodoje HANNOVER MESSE 2019,  – teigia Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmų Lietuvos biuro vadovė vadovė Audronė Gurinskienė.

2019 metų parodoje, kurios pagrindinis moto yra „Industrial intelligence“, 35 įmonės iš Estijos, Latvijos ir Lietuvoje pristato naujausias technologijas ir inovacijas.

„Baltijos šalių įmonės demonstruoja ne tik puikų kainos ir kokybės santykį, tačiau jos Vokietijos įmonėms siūlo galimybę vystyti bendrus produktus ateities rinkoms. Prieš pat HANNOVER MESSE Kaune vykusioje konferencijoje „Making Industry 4.0 real“  Baltijos įmonės pademonstravo, kad jos yra inovatyvios, pažangios ir orientuotos į ateitį. Konferencijos metu 400 ekspertų keitėsi savo vizija, patirtimi ir gerosios praktikos pavyzdžiais“ ,- teigė A. Gurinskienė.

Baltijos šalių įmonėms HANNOVER MESSE 2019 paroda yra ideali platforma, padedanti užmegzti naujus ryšius. Šiais metais parodoje yra du jungtiniai stendai iš Latvijos ir Lietuvos, kuriose savo produktus demonstruoja 20 įmonių. Dar 15 įmonių iš Baltijos šalių dalyvauja pavieniuose stenduose.

Lietuvos įmonėms HANNOVER MESSE 2019 nėra naujiena. Beveik visos 19 įmonių, dalyvaujančių parodoje šiais metais, parodoje dalyvavo ir anksčiau. Pirmą kartą parodoje savo technologijas demonstruoja  Craft Bearings, UAB  ir  Navitus, UAB.  Bendrame stende, kurį organizavo inžinierinės pramonės asociacija LINPRA,(Salė 4 Stendas F51) dalyvauja devynios įmonės iš Lietuvos: Arginta Engineering, UAB, Baltec CNC Technologies, UAB, Eurokubas, UAB, Forge LT, UAB, Plieno fortas, UABMetalistas L,T UAB, Progresyvus verslo sprendimai, UAB, Progresyvus štampavimo sprendimai, UAB, 3D Creative, UAB.

Dar keletas  įmonių iš Lietuvos parodoje  dalyvauja pavieniais stendais: Craft Bearings, UAB (Salė 22 Stendas C16), JUTRIX, UAB ( salė 4 Stendas A39), mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra MITA , Plamega, UAB (Salė 4 Stendas G56), Rubedo sistemos, UAB, STEVILA, UAB (Salė 4 Stendas H43), KMT, UAB, NAVITUS LT, UAB (Salė 12 Stendas F34).

Iš Latvijos parodoje dalyvauja 12 įmonių, iš Estijos – 4.

Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai yra penkių Vokietijos parodų organizavimo bendrovių atstovai Baltijos šalyse. Rūmai visokeriopai padeda įmonėms, norinčioms dalyvauti ar lankytis parodose ir pristatyti savo produktus, inovatyvius sprendimus ar užmegzti tarptautinius verslo ryšius.

HANNOVER MESSE 2019

Pristatydama tokias temas kaip Pramone 4.0, dirbtinis intelektas, 5G HANNOVER MESSE 2019  deda pamatus ateities perspektyvoms pramonėje.  Visapusė konferencijų programa yra ypatingas traukos akcentas politikos ir ūkio atstovams. Balandžio 1-5 d. vyksiančioje parodoje iš viso savo technologijas pramonei demonstruoja 6500 įmonių iš 75 pasaulio šalių.