Parodų šalis Vokietija

 

 

Pagal rengiamas tarptautines parodas Vokietija užima pirmą vietą pasaulyje. Beveik du trečdaliai svarbiausių tam tikrų ūkio šakų parodų vyksta Vokietijoje. Kasmet čia  surengiama apie 150 tarptautinių parodų ir mugių, jose dalyvauja apie 160 000 dalyvių ir apsilanko 9-10 mln. lankytojų. Vokietijoje vyksta ir regioninio pobūdžio parodų, skirtų tiek specialistams, tiek vartotojams, kurios puikiai papildo didžiąsias parodas. Šiuo metu Vokietijoje veikia  22 parodų organizavimo centrai, kurie bendrai paėmus siūlo  2,72 mln. kvadratinių metrų parodų ploto.  Trys iš penkių didžiausių pasaulio parodų centrų taip pat yra Vokietijoje.

Vienas iš pagrindinių Vokietijos, kaip parodų organizatorės, privalumų yra aukštas tarptautinis parodų lygis bei glaudus organizatorių bendradarbiavimas su parodų  dalyviais  ir lankytojais. Papildomą patrauklumą suteikia tai, kad Vokietija turi išskirtinę geografinę padėtį Europoje.  Vokietijos parodų centrai yra lengvai pasiekiami ir turi puikiai išvystytą infrastruktūrą.

 

Išsamią informaciją apie parodas Vokietijoje ir užsienyje rasite apsilankę Vokietijos parodų organizatorių asociacijos AUMA internetiniame puslapyje.

AUMA

AUMA: 10 priežasčių, kodėl verta dalyvauti parodoje Vokietijoje

AUMA: Sėkmingas dalyvavimas parodose Vokietijoje. Praktiniai patarimai