EuroCis

EuroCis

27.02.2024 - 29.02.2024Diuseldorfas

pirmaujanti komercinių technologijų prekybos mugė Europoje

„EuroCIS“ yra pirmaujanti komercinių technologijų prekybos mugė Europoje. Apie 500 dalyvių iš 39 šalių specializuojasi prekybos, mokėjimų apskaitos ir valdymo sistemų, taip pat e. prekybos, skaitmeninės rinkodaros, kainų ženklinimo, ryšių technologijų, stebėjimo įrangos, lankytojų stebėjimo ir registravimo sistemų, grynųjų pinigų ruošimo, saugojimo ir transportavimo bei prekių apsaugos srityse. Taip pat POS programinės įrangos ir sistemų, ERP sistemų, mobiliųjų sprendimų ir technologijų, svėrimo sistemų, produktų parodų ir reklamos, įskaitant paslaugų teikimą minėtose srityse, srityse. Per tris dienas beveik 13 500 lankytojų iš 94 šalių susipažins su naujausiais produktais ir technologiniais sprendimais ir dalyvaus įvairioje teminių renginių programoje, įskaitant kasmetinį specializuotą forumą, į kurį susirinks įvairių sričių specialistai.

Įėjimas ir darbo laikas
Paroda veikia kasdien nuo 10:00 iki 18:00 val.

Įėjimo mokestis ir bilietų įsigijimas

Įėjimo bilietus bus galima įsigyti vėliau internetu arba paspaudus šiame puslapyje aukščiau esančią nuorodą „Pirkti bilietus“, kad atsidarytų internetinis bilietų pardavimo langas. Norėdami įsigyti įėjimo bilietus, pirmiausia turėsite užsiregistruoti lankytojų registre, o tada galėsite įsigyti atitinkamą dienos bilietų skaičių pagal tai, kiek dienų planuojate lankytis parodoje. Atkreipkite dėmesį, kad buvo padaryti pakeitimai ir iš anksto įsigytais bilietais nebus galima nemokamai važiuoti viešuoju transportu Diuseldorfe.

Orientacinės kainos:
1 dienos bilietas: 20,00 EUR (kaina kasoje: 30,00 EUR)
2 dienų bilietas: 35,00 EUR (kaina kasoje: 45,00 EUR)

Stendo išlaidų skaičiuoklė: https://www.eurocis-tradefair.com/en/Exhibiting/Become_an_exhibitor/Stand_Cost_Calculator_1

Paraiškos formą ir išsamią informaciją apie dalyvavimo sąlygas galima rasti projekto interneto svetainėje. Galutinis terminas registracijai 09.08.2023.
Svarbu, kad būtų registruojama tik užpildyta ir pasirašyta paraiška!

Neringa Sedelskė

Messe Düsseldorf GmbH atstovė Lietuvoje
+370 5 264 7377
duesseldorf.lt@ahk-balt.org