NEWCAST

NEWCAST

12.06.2023 - 16.06.2023Diuseldorfas

Tarptautinė specializuota precizinio liejimo paroda

Bright World of Metals –  keturios parodos kartu rengiamos kas keturis metus.

ww.tbwom.com

GIFA – tarptautinė liejimo paroda. GIFA pasiūlymų paletė atspindi visą liejimo mašinų ir agregatų, liejimo mašinų slėgimo būdu bei lydymo įrenginių rinką. Be šios technologijos, svarbią vietą GIFA parodoje užima ir matavimo arba kontrolės technika ir visa aplinkos apsaugos bei atliekų šalinimo sritis.

METEC – tarptautinė metalurgijos paroda ir kongresas. Parodoje pristatomi ketaus, plieno ir spalvotųjų metalų gamybos, plieno liejimo ir formavimo bei valcavimo ir metalurgijos įrenginių tiekėjai.

THERMOPROCESS – tarptautinė specializuota termomechaninio apdirbimo paroda ir kongresas. Pagrindiniai parodos THERMPROCESS pasiūlos objektai – pramoninės krosnys, pramoninio terminio apdorojimo technologijos ir terminiai procesai. Pagrindiniai dalyviai yra iš mašinų ir agregatų gamybos srities bei visos metalo pramonės.

NEWCAST – tarptautinė specializuota precizinio liejimo paroda.  Šios parodos objektas – geležies ir spalvotųjų metalų liejiniai. NEWCAST parodos dalyvių klientai – daugiausiai pramonės srities specialistai, visų pirma iš automobilių pramonės srities ir jų tiekėjai, tačiau tikslinėmis NEWCAST parodos grupėmis laikomi taip pat mašinų ir agregatų gamybos bei geležies ir plieno pramonės atstovai.

Bilietus į parodas galima įsigyti internetinėje parodos svetainėje arba parodų centro kasose.

Prašome susipažinti su Messe Düsseldorf higienos reikalavimais.

Kontaktas

Neringa Sedelskė

Messe Düsseldorf GmbH atstovė Lietuvoje
+370 5 264 7377
duesseldorf.lt@ahk-balt.org