THERMOPROCESS

THERMOPROCESS

25.06.2019 - 29.06.2019Diuseldorfas

Tarptautinė specializuota termomechaninio apdirbimo paroda ir simpoziumas

Bright World of Metals“ keturios parodos, vyksiančias vienu metu.

Kas ketverius metus rengiamose parodose 85 706 m2 parodų plote dalyvaus 2215 įmonių, tikimasi, kad parodas aplankys 78 000 specialistų iš viso pasaulio.

www.tbwom.com

GIFA – tarptautinė liejimo paroda. GIFA pasiūlymų paletė atspindi visą liejimo mašinų ir agregatų, liejimo mašinų slėgimo būdu bei lydymo įrenginių rinką. Be šios technologijos, svarbią vietą GIFA parodoje užima ir matavimo arba kontrolės technika ir visa aplinkos apsaugos bei atliekų šalinimo sritis.

METEC – tarptautinė metalurgijos paroda ir kongresas. Parodoje pristatomi ketaus, plieno ir spalvotųjų metalų gamybos, plieno liejimo ir formavimo bei valcavimo ir metalurgijos įrenginių tiekėjai.

THERMOPROCESS – tarptautinė specializuota termomechaninio apdirbimo paroda ir kongresas. Pagrindiniai parodos THERMPROCESS pasiūlos objektai – pramoninės krosnys, pramoninio terminio apdorojimo technologijos ir terminiai procesai. Pagrindiniai dalyviai yra iš mašinų ir agregatų gamybos srities bei visos metalo pramonės.

NEWCAST – tarptautinė specializuota precizinio liejimo paroda.  Šios parodos objektas – geležies ir spalvotųjų metalų liejiniai. NEWCAST parodos dalyvių klientai – daugiausiai pramonės srities specialistai, visų pirma iš automobilių pramonės srities ir jų tiekėjai, tačiau tikslinėmis NEWCAST parodos grupėmis laikomi taip pat mašinų ir agregatų gamybos bei geležies ir plieno pramonės atstovai.

Svetainės internetinėje parduotuvėje galite įsigyti bilietus į parodą. Bilietų kainos perkant internetu: bilietas vienai dienai -45 €  (parodos kasoje 64 €), visoms dienoms – 100 € (130 €). Bilietas galioja ir visuomeninam transportui Diuseldorfe parodų metu.

Kontaktas

Gintarė Jonynienė

Messe Düsseldorf GmbH atstovė Lietuvoje
+370 5 264 7377
duesseldorf.lt@ahk-balt.org